Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4830-010)
NIKE

NIKE Therma-FIT

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете топлина на тренинзите со Nike Therma-FIT машкиот дуксер со капуљача. Ултра меката ткаенина од руно одржува високо ниво на удобност додека ја подигнувате вашата рутина за вежбање на следното ниво. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на телото за да ви помогне да се загреете во студени временски услови. Опуштеното вклопување значи дека можете да се движите без да се задржувате. Џебот со патент ви овозможува да ги складирате вашиот клуч или картичка. Спецификации: Standard fit Технологија Therma-FIT Капуљача со три панели Предни џебови Затворање со патент со целосна должина Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Донесете топлина на тренинзите со Nike Therma-FIT машкиот дуксер со капуљача. Ултра меката ткаенина од руно одржува високо ниво на удобност додека ја подигнувате вашата рутина за вежбање на следното ниво. Технологијата Nike Therma-FIT помага во управувањето со природната топлина на телото за да ви помогне да се загреете во студени временски услови. Опуштеното вклопување значи дека можете да се движите без да се задржувате. Џебот со патент ви овозможува да ги складирате вашиот клуч или картичка.
Спецификации:

 • Standard fit
 • Технологија Therma-FIT
 • Капуљача со три панели
 • Предни џебови
 • Затворање со патент со целосна должина
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4830-638
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5051-010
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Помош