Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
Машка јакна
Код на производ:
(1329293-090)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Sportstyle

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесен и топол, машките горен дел тренерки Under Armour Sportstyle ги одржува вашите мускули топли и подготвени за движење. Ткаенината со текстура ви нуди дополнителна дишливост кога температурите почнуваат да растат. За секој тренинг да биде пријатен, материјалот на овој горен дел од тренерки лесно ја апсорбира влагата од вашата кожа и брзо се суши. Високата јака дава чист, уреден изглед, а еластичните манжетни на ракавите и појасот обезбедуваат совршено вклопување. Рамните шевови нудат удобно вклопување без триење. Без разлика дали тренирате или едноставно ви треба дополнителен слој облека за да ве загрее во слободното време, машкиот тренер на Under Armour Sportstyle е вашиот идеален избор. Спецификација: Затворање со патент со целосна должина Висока јака Еластични манжетни на ракавите и појасот Предни џебови Состав: 100% полиестер.
Подетално

Лесен и топол, машките горен дел тренерки Under Armour Sportstyle ги одржува вашите мускули топли и подготвени за движење. Ткаенината со текстура ви нуди дополнителна дишливост кога температурите почнуваат да растат. За секој тренинг да биде пријатен, материјалот на овој горен дел од тренерки лесно ја апсорбира влагата од вашата кожа и брзо се суши. Високата јака дава чист, уреден изглед, а еластичните манжетни на ракавите и појасот обезбедуваат совршено вклопување. Рамните шевови нудат удобно вклопување без триење. Без разлика дали тренирате или едноставно ви треба дополнителен слој облека за да ве загрее во слободното време, машкиот тренер на Under Armour Sportstyle е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Затворање со патент со целосна должина
 • Висока јака
 • Еластични манжетни на ракавите и појасот
 • Предни џебови
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1370507-825
  5.523 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош