Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
ICEPEAK Ecorse
Женска јакна
Код на производ:
(54951577I-990)
ICEPEAK

ICEPEAK Ecorse

Претходна цена
11.990 ДЕН
Моментална цена
11.990 ДЕН
Цена со попуст
8.393 ДЕН
Заштеда: 3.597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK ECORSE женска скијачка јакна која ви овозможува да се посветите на зимските радости. Посебно внимание е посветено на дизајнот на овој A.V.S. Ставката PRO, што значи дека е создадена и дизајнирана за активни спортски ентузијасти кои го сакаат најдоброто во најтешки услови. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Направен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Имаат фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Јакната има капа што се вади и прилагодува, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта. Спецификација: Женска јакна за скијање Патент Џебови со патент Поправена снежна бариера Водоотпорна Капа што се откачува Состав: 82% полиамид и 18% еластин.
Подетално

ICEPEAK ECORSE женска скијачка јакна која ви овозможува да се посветите на зимските радости. Посебно внимание е посветено на дизајнот на овој A.V.S. Ставката PRO, што значи дека е создадена и дизајнирана за активни спортски ентузијасти кои го сакаат најдоброто во најтешки услови. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Направен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува целосна слобода на движење за време на спортски активности. Имаат фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Јакната има капа што се вади и прилагодува, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта.
Спецификација:

 • Женска јакна за скијање
 • Патент
 • Џебови со патент
 • Поправена снежна бариера
 • Водоотпорна
 • Капа што се откачува
 • Состав: 82% полиамид и 18% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош