Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
ICEPEAK Kaarela L7
Женска јакна
Код на производ:
(32410375L7-990)
ICEPEAK

ICEPEAK Kaarela L7

Претходна цена
17.290 ДЕН
Моментална цена
17.290 ДЕН
Цена со попуст
13.832 ДЕН
Заштеда: 3.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK KAARELA L7 е женска outdoor јакна со капа за скијање. Посебно внимание беше посветено на дизајнот на овој модел, кој е погоден за активни луѓе, дури и во екстремни временски услови. Сакото е функционално во секоја ситуација, без разлика на временските услови. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Јакната има отстранлива и прилагодлива капа, еластични краеви на ракавите и џебови за лепенка. Има прилагодлива снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента, внатрешни џебови и џеб за ски карта. Облечете ја оваа функционална женска јакна и уживајте во магијата на зимата. Спецификација: Женска јакна за скијање Висока јака Капата што се откачува Предни џебови со патент Внатрешни џебови Џеб за ски карта Состав: 100% полиестер.
Подетално

ICEPEAK KAARELA L7 е женска outdoor јакна со капа за скијање. Посебно внимание беше посветено на дизајнот на овој модел, кој е погоден за активни луѓе, дури и во екстремни временски услови. Сакото е функционално во секоја ситуација, без разлика на временските услови. Материјал обработен за да ја одбие водата без употреба на PFC. Јакната има отстранлива и прилагодлива капа, еластични краеви на ракавите и џебови за лепенка. Има прилагодлива снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента, внатрешни џебови и џеб за ски карта. Облечете ја оваа функционална женска јакна и уживајте во магијата на зимата.
Спецификација:

 • Женска јакна за скијање
 • Висока јака
 • Капата што се откачува
 • Предни џебови со патент
 • Внатрешни џебови
 • Џеб за ски карта
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош