Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket
Женска јакна
Код на производ:
(1342792-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ColdGear® Reactor Performance Jacket

Претходна цена
10.790 ДЕН
Моментална цена
10.790 ДЕН
Цена со попуст
8.632 ДЕН
Заштеда: 2.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската јакна за тренинг Under Armour ColdGear® Reactor е направена со технологија за материјал ColdGear® Reactor, која се прилагодува на вашето ниво на активност. Оваа јакна го обезбедува вистинското ниво на удобност, дишење и топлина. Изолацијата со уникатен принт ја задржува топлината, но во исто време ја обезбедува многу потребната дишливост. Технологијата UA Storm ја отфрла влагата без да го жртвува дишењето. Мазната ткаенина е исклучително издржлива и лесна, така што можете да вежбате без дополнително оптоварување. Спецификација: Slim fit ColdGear® Reactor технологија UA Storm технологија Еластични манжетни на ракавите и полите Џебови со патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Женската јакна за тренинг Under Armour ColdGear® Reactor е направена со технологија за материјал ColdGear® Reactor, која се прилагодува на вашето ниво на активност. Оваа јакна го обезбедува вистинското ниво на удобност, дишење и топлина. Изолацијата со уникатен принт ја задржува топлината, но во исто време ја обезбедува многу потребната дишливост. Технологијата UA Storm ја отфрла влагата без да го жртвува дишењето. Мазната ткаенина е исклучително издржлива и лесна, така што можете да вежбате без дополнително оптоварување. Спецификација:

 • Slim fit
 • ColdGear® Reactor технологија
 • UA Storm технологија
 • Еластични манжетни на ракавите и полите
 • Џебови со патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош