Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
ICEPEAK Brimfield
Машка јакна
Код на производ:
(57970682I-572)
ICEPEAK

ICEPEAK Brimfield

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 XS
 • 48 S
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 XL
 • 56 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak BRIMFIELD е машка јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк спектар на можности. Горниот слој на јакната е обложен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. Производот EXTREME ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите ваши основни работи, додека прилагодливата капа обезбедува дополнителен слој на заштита.Спецификација:Машка јакна – outdoor Стандарден крој Патент со целосна должина Водоотпорна завршница Прилагодлива капа Странични џебови Технички карактеристики на ткаенината: 8.000 mm/3.000 mvp.
Подетално

Icepeak BRIMFIELD е машка јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк спектар на можности. Горниот слој на јакната е обложен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. Производот EXTREME ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите ваши основни работи, додека прилагодливата капа обезбедува дополнителен слој на заштита.

Спецификација:

 • Машка јакна – outdoor
 • Стандарден крој
 • Патент со целосна должина
 • Водоотпорна завршница
 • Прилагодлива капа
 • Странични џебови
 • Технички карактеристики на ткаенината: 8.000 mm/3.000 mvp

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46 XS
  48 S
  50 M
  52 L
  54 XL
  56 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош