Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(1366528-011)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Baseline Fleece Hoodie

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Baseline Fleece е машка дуксерка од колекција направена за луѓе кои живеат за кошарка. Благодарение на удобното сечење со прилагодлива капа и кенгурски џеб, тој е совршен за тренинзи во теретана или на отворено, како и за сите други слободни активности. Дуксерот е изработен од меко памучно руно со голем дел од врвен памук, ситно избришан одвнатре, за чувство на топлина и удобност. Уживајте во удобноста и докажаниот квалитет на спортската колекција Under Armour. Фрлете ги вашите омилени шорцеви и машката капа од руно со основна линија и спремни сте да трчате до корпата. Спецификација:• Прилагодлива капа• Кенгурски џеб• Ребрест еластичен дел • Fleece материјал за топлина и удобност• Перете во машина за перење на циклус на ладно перење• Не користете омекнувачи• Не пеглајте• Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Baseline Fleece е машка дуксерка од колекција направена за луѓе кои живеат за кошарка. Благодарение на удобното сечење со прилагодлива капа и кенгурски џеб, тој е совршен за тренинзи во теретана или на отворено, како и за сите други слободни активности. Дуксерот е изработен од меко памучно руно со голем дел од врвен памук, ситно избришан одвнатре, за чувство на топлина и удобност. Уживајте во удобноста и докажаниот квалитет на спортската колекција Under Armour. Фрлете ги вашите омилени шорцеви и машката капа од руно со основна линија и спремни сте да трчате до корпата.
Спецификација:
• Прилагодлива капа
• Кенгурски џеб
• Ребрест еластичен дел
• Fleece материјал за топлина и удобност
• Перете во машина за перење на циклус на ладно перење
• Не користете омекнувачи
• Не пеглајте
• Состав: 80% памук, 20% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош