Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Машка маица
Код на производ:
(849913-02)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA EVOSTRIPE е машка маица lifestyle која обезбедува целодневна пријатност и удобност. Направена е од рециклиран полиестер, па со нејзиното купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Направена е со познатата технологија за суви ќелии која ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви и свежи. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. На левата страна на градите е дискретно лого на PUMA, што јасно говори за вашата љубов кон овој бренд. Лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-елегантен стил нема да биде доведен во прашање. Спецификација: Машка маица- liestyle Краток ракав Засилена јака Состав: 65% рециклиран полиестер и 35% вискоза Лого на PUMA.
Подетално

PUMA EVOSTRIPE е машка маица lifestyle која обезбедува целодневна пријатност и удобност. Направена е од рециклиран полиестер, па со нејзиното купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Направена е со познатата технологија за суви ќелии која ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви и свежи. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. На левата страна на градите е дискретно лого на PUMA, што јасно говори за вашата љубов кон овој бренд. Лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-елегантен стил нема да биде доведен во прашање.
Спецификација:

 • Машка маица- liestyle
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 65% рециклиран полиестер и 35% вискоза
 • Лого на PUMA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 534375-02
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 534058-85
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 533485-01
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош