Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
CHAMPION Hooded Full Zip
Женски дуксер
Код на производ:
(115589-EM006)
CHAMPION

CHAMPION Hooded Full Zip

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion HOODED FULL ZIP е женски lifestyle дуксер со капа кој заслужува да биде рангиран меѓу најпрактичните парчиња облека. Доколку сте зафатени со секојдневните обврски или се препуштате на шармот на лесниот тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Капата е пространа и удобна и лесно се персонализира. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот на дуксерката. Champion е бренд кој внесува квалитетна и спортска елеганција во вашиот кежуал стил. Овој lifestyle дуксер има посебно место во гардеробата на секоја жена. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици како дама со стил. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Прилагодлива капа Целосен патент.
Подетално

Champion HOODED FULL ZIP е женски lifestyle дуксер со капа кој заслужува да биде рангиран меѓу најпрактичните парчиња облека. Доколку сте зафатени со секојдневните обврски или се препуштате на шармот на лесниот тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Капата е пространа и удобна и лесно се персонализира. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот на дуксерката. Champion е бренд кој внесува квалитетна и спортска елеганција во вашиот кежуал стил. Овој lifestyle дуксер има посебно место во гардеробата на секоја жена. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици како дама со стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Целосен патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 115744-KK001
  2.454 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 116451-GS556
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 116451-KK001
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Помош