Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
NIKE Storm-Fit Run Division
Машка јакна
Код на производ:
(DQ6518-652)
NIKE

NIKE Storm-Fit Run Division

Претходна цена
9.890 ДЕН
Моментална цена
9.890 ДЕН
Цена со попуст
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Storm-Fit Run Division машката јакна за трчање ја носи топлината која ве придвижува кон целта. Продолжете со вашата рутина и во влажни услови, со опрема која е отпорна на временските неприлики. Nike Storm-Fit Run Division ви ја дава потребната покриеност за да ја имате вистинската количина на топлина и удобност додека поставувате рекорд во новата сезона. Отпорна ена ветер и вода, обезбедува поддршка при промена на температурата благодарение на прилагодливата капуљача и ракавиците кои овозможуваат покривањето да се прошири до рацете. Високиот раб налик на крагна го спречува вдишувањето на студениот воздух додека сте на максимална брзина. Спецификација: Машка јакна за трчање Водоотпорна Секојдневен крој Странични џебови Еластични манжетни Затворање со патент Run Division графика Ракавици на ракавот Капуљача со учкур Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Storm-Fit Run Division машката јакна за трчање ја носи топлината која ве придвижува кон целта. Продолжете со вашата рутина и во влажни услови, со опрема која е отпорна на временските неприлики. Nike Storm-Fit Run Division ви ја дава потребната покриеност за да ја имате вистинската количина на топлина и удобност додека поставувате рекорд во новата сезона. Отпорна ена ветер и вода, обезбедува поддршка при промена на температурата благодарение на прилагодливата капуљача и ракавиците кои овозможуваат покривањето да се прошири до рацете. Високиот раб налик на крагна го спречува вдишувањето на студениот воздух додека сте на максимална брзина.
Спецификација:

 • Машка јакна за трчање
 • Водоотпорна
 • Секојдневен крој
 • Странични џебови
 • Еластични манжетни
 • Затворање со патент
 • Run Division графика
 • Ракавици на ракавот
 • Капуљача со учкур
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна CZ9070-334
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна CZ9070-010
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DD5644-010
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Помош