Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
MONT Long
Машка јакна
Код на производ:
(MNA223M503-41)
MONT

MONT Long

Претходна цена
15.390 ДЕН
Моментална цена
15.390 ДЕН
Цена со попуст
9.234 ДЕН
Заштеда: 6.156 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont LONG е машка outdoor јакна со капа која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во студените зимски денови. Доколку ви треба модерно и функционално парче облека, кое ќе ви пружи безусловна топлина, оваа јакна е вашиот идеален сојузник. Направен од комбинација на памук и полиестер, со едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секоја ваша облека. Високата јака и малку подолгата должина ќе ви овозможат одлична покриеност, во комбинација со пространата прилагодлива капа ќе ви дадат чувство на пријатно и топло гушкање. Страничните џебови и внатрешниот џеб со патент се одлични за безбедно складирање мали предмети, така што ја имаат целата слобода на движење. Во внатрешноста има мини стрип кој ја додава оригиналноста. Логото Монт лево јасно кажува во кој бренд сте ја дале довербата. Спецификација:Машка јакна - lifestyleМини стрипВисока јакаСостав: 50% памук и 50% полиестерПрицврстување со патент и нитниСтранични џебови и внатрешен џеб со патентЛого на Mont.
Подетално

Mont LONG е машка outdoor јакна со капа која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во студените зимски денови. Доколку ви треба модерно и функционално парче облека, кое ќе ви пружи безусловна топлина, оваа јакна е вашиот идеален сојузник. Направен од комбинација на памук и полиестер, со едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секоја ваша облека. Високата јака и малку подолгата должина ќе ви овозможат одлична покриеност, во комбинација со пространата прилагодлива капа ќе ви дадат чувство на пријатно и топло гушкање. Страничните џебови и внатрешниот џеб со патент се одлични за безбедно складирање мали предмети, така што ја имаат целата слобода на движење. Во внатрешноста има мини стрип кој ја додава оригиналноста. Логото Монт лево јасно кажува во кој бренд сте ја дале довербата.
Спецификација:

 • Машка јакна - lifestyle
 • Мини стрип
 • Висока јака
 • Состав: 50% памук и 50% полиестер
 • Прицврстување со патент и нитни
 • Странични џебови и внатрешен џеб со патент
 • Лого на Mont

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M503-01
  10.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M516-68
  9.443 ДЕН
  Заштеда 30%
  13.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M516-01
  9.443 ДЕН
  Заштеда 30%
  13.490 ДЕН
  Помош