Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
JACK WOLFSKIN Heidelstein
Женска јакна
Код на производ:
(1115681-6000)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Heidelstein

Претходна цена
11.590 ДЕН
Моментална цена
11.590 ДЕН
Цена со попуст
9.272 ДЕН
Заштеда: 2.318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN HEIDELSTEIN е женска полнета јакна за outdoor активности во текот на есента и зимата.Оваа јакна е супер удобна. Тоа е она што прво ќе ви падне на памет кога ќе го облечете. Нејзиното полнење од синтетички влакна ви носи совршена топлина со исклучително лесно чувство. Прицврстете го нејзиниот патент и подготвени сте за вашата нова авантура на отворено.Спецификација: Женска outdoor јакна 2 странични џебови Внатрешен џеб Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле и опсег Водоотпорни патенти Зглобни лактови .
Подетално

JACK WOLFSKIN HEIDELSTEIN е женска полнета јакна за outdoor активности во текот на есента и зимата.
Оваа јакна е супер удобна. Тоа е она што прво ќе ви падне на памет кога ќе го облечете. Нејзиното полнење од синтетички влакна ви носи совршена топлина со исклучително лесно чувство. Прицврстете го нејзиниот патент и подготвени сте за вашата нова авантура на отворено.
Спецификација:

 • Женска outdoor јакна

 • 2 странични џебови

 • Внатрешен џеб

 • Фиксирана капуљача со прилагодливо видно поле и опсег

 • Водоотпорни патенти

 • Зглобни лактови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1115681-1388
  8.113 ДЕН
  Заштеда 30%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош