Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
THE NORTH FACE Printed Windy
Женска јакна
Код на производ:
(NF0A7QGA60P1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Printed Windy

Претходна цена
7.890 ДЕН
Моментална цена
7.890 ДЕН
Цена со попуст
6.312 ДЕН
Заштеда: 1.578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со удобен крој, женската outdoor јакна The North Face PRINTED WINDY PEAK е многу отпорна на ветер и водоотпорна. Идеален е за сите активности на отворено при дожд и влажно време. Многу практичен и разноврсен, може да се спакува во сопствениот кенгурски џеб кога времето ќе се расчисти. Направено од рециклирани материјали, добро е за вас и за планетата.Спецификација: Relaxed fit Водоотпорен Високо отпорен на ветер Кенгурски џеб со патент Капа со штитник за брадата Рефлектирано лого напред и назад за подобра видливост Состав: 100% рециклиран најлон.
Подетално

Со удобен крој, женската outdoor јакна The North Face PRINTED WINDY PEAK е многу отпорна на ветер и водоотпорна. Идеален е за сите активности на отворено при дожд и влажно време. Многу практичен и разноврсен, може да се спакува во сопствениот кенгурски џеб кога времето ќе се расчисти. Направено од рециклирани материјали, добро е за вас и за планетата.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Водоотпорен
 • Високо отпорен на ветер
 • Кенгурски џеб со патент
 • Капа со штитник за брадата
 • Рефлектирано лого напред и назад за подобра видливост
 • Состав: 100% рециклиран најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош