Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
UNDER ARMOUR HeatGear®
Женска маица
Код на производ:
(1328964-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HeatGear®

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица за вежбање Under Armor HeatGear® е нашиот основен слој со врвни перформанси — оној што го ставате првиот и го симнувате последен. Затоа го направивме дополнително удобен. Ултра лесната ткаенина HeatGear® нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши. Супер меката мрежа со отвори обезбедува супериорна дишливост, без жртвување на покриеноста. Рамните шевови нудат удобно вклопување без триење. Обликуваниот продолжен раб нуди одлична покриеност, додека ткаенината за истегнување на четири начини овозможува подобро движење во секоја насока. Спецификација:HeatGear® ткаенинаКратки ракавиЕргономски рамни шевови.
Подетално

Женската маица за вежбање Under Armor HeatGear® е нашиот основен слој со врвни перформанси — оној што го ставате првиот и го симнувате последен. Затоа го направивме дополнително удобен. Ултра лесната ткаенина HeatGear® нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши. Супер меката мрежа со отвори обезбедува супериорна дишливост, без жртвување на покриеноста. Рамните шевови нудат удобно вклопување без триење. Обликуваниот продолжен раб нуди одлична покриеност, додека ткаенината за истегнување на четири начини овозможува подобро движење во секоја насока. Спецификација:

 • HeatGear® ткаенина
 • Кратки ракави
 • Ергономски рамни шевови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош