Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
Женска јакна
Код на производ:
(HC6323)
adidas

adidas X-City

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Цена со попуст
6.470 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X-City е женска јакна совршена за трчање. Кога сте на брза трака за трчање, сакате да се чувствувате лесно од глава до пети. Оваа adidas јакна сигурно нема да ве забави. Лесната рипстоп ткаенина е направена со AEROREADY технологијата. Манжетните со отвори за палци обезбедуваат оптимална покриеност. Кога ќе дојде време да ја соблечете јакната, можете да ја спакувате во џебот, што е само уште една придобивка која ви ја нуди оваа adidas X-City женска јакна. Спецификација: Женска јакна AEROREADY абсорбирачка технологија Состав: 100% рециклиран најлон.
Подетално

adidas X-City е женска јакна совршена за трчање. Кога сте на брза трака за трчање, сакате да се чувствувате лесно од глава до пети. Оваа adidas јакна сигурно нема да ве забави. Лесната рипстоп ткаенина е направена со AEROREADY технологијата. Манжетните со отвори за палци обезбедуваат оптимална покриеност. Кога ќе дојде време да ја соблечете јакната, можете да ја спакувате во џебот, што е само уште една придобивка која ви ја нуди оваа adidas X-City женска јакна.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • AEROREADY абсорбирачка технологија
 • Состав: 100% рециклиран најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HL1545
  3.830 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна H31032
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Помош