Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO RETRO LOGO HOODIE JNR
UMBRO RETRO LOGO HOODIE JNR
UMBRO RETRO LOGO HOODIE JNR
UMBRO RETRO LOGO HOODIE JNR
Детски дуксер
Код на производ:
(UMA223B606-41)
UMBRO

UMBRO RETRO LOGO HOODIE JNR

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.645 ДЕН
Заштеда: 1.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9-10 9-10г.
  • 1112 11-12г.
  • 1314 13-14г.
  • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
9-10 9-10г.
1112 11-12г.
1314 13-14г.
1516 15-16г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош