Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6113-217)
NIKE

NIKE Kyrie

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie машките долен дел тренерки се идеални за секој кој одржува кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот. Вашето патување по студено време е поддржано од топлото руно. Меката ткаенина и опуштениот крој ве наградуваат со удобност дури и надвор од теренот. Лесниот француски фротир не создава чувство на тежина и не ве задржува додека ја изведувате победничката тројка во уличната кошарка. Задниот џеб содржи прстен каде што можете да ги прикачите вашите клучеви за да ги ослободите рацете. Етикетата со иницијалите на вашиот кошаркарски идол го краси задниот џеб. Графиките Flytrap му оддаваат почит на моќната игра на Кајри. Патувањето и наградата на крајот се одвиваат во форма на извезена графика која укажува на личното патување на Ирвинг и неговото верување во алтернативата. Спецификација: Машки долен дел тренерки за кошарка Еластичен појас со банџи учкур Класичен крој FlyTrap графика Странични џебови Перење во машина KY иницијали на етикетата Состав: 83% памук, 17% полиестер .
Подетално

Nike Kyrie машките долен дел тренерки се идеални за секој кој одржува кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот. Вашето патување по студено време е поддржано од топлото руно. Меката ткаенина и опуштениот крој ве наградуваат со удобност дури и надвор од теренот. Лесниот француски фротир не создава чувство на тежина и не ве задржува додека ја изведувате победничката тројка во уличната кошарка. Задниот џеб содржи прстен каде што можете да ги прикачите вашите клучеви за да ги ослободите рацете. Етикетата со иницијалите на вашиот кошаркарски идол го краси задниот џеб. Графиките Flytrap му оддаваат почит на моќната игра на Кајри. Патувањето и наградата на крајот се одвиваат во форма на извезена графика која укажува на личното патување на Ирвинг и неговото верување во алтернативата.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за кошарка
 • Еластичен појас со банџи учкур
 • Класичен крој
 • FlyTrap графика
 • Странични џебови
 • Перење во машина
 • KY иницијали на етикетата
 • Состав: 83% памук, 17% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош