Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Машка маица
Код на производ:
(CJ0921-612)
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman е лесна и удобна машка маица со кратки ракави, инспирирана од кошарката. Овој модел се одликува со стандарден крој, кој ја следи линијата на телото и обезбедува максимална удобност. Изработена е од удобен материјал, пријатен за кожата и гарантира целодневен комфор. Легендарната Jumpman графика без зборови кажува сė за вашата посветеност на кошарката. Дозволено е перење во машина за перење. Изразете ја вашата љубов кон кошарката и уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица. Спецификација: Машка маица Jumpman графика Стандарден крој Состав: 50 -100% памук и 0-50% полиестер Кратки ракави Машинско перење.
Подетално

Nike Jordan Jumpman е лесна и удобна машка маица со кратки ракави, инспирирана од кошарката. Овој модел се одликува со стандарден крој, кој ја следи линијата на телото и обезбедува максимална удобност. Изработена е од удобен материјал, пријатен за кожата и гарантира целодневен комфор. Легендарната Jumpman графика без зборови кажува сė за вашата посветеност на кошарката. Дозволено е перење во машина за перење. Изразете ја вашата љубов кон кошарката и уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Jumpman графика
 • Стандарден крој
 • Состав: 50 -100% памук и 0-50% полиестер
 • Кратки ракави
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DR6456-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DR6469-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Помош