Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ6115-217)
NIKE

NIKE Kyrie

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie е машки дуксер за кошарка кој е идеален за секој кој негува кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот. Наградете се со мека удобност и просторно вклопување додека доминирате на улична кошарка или сакате да прошетате по напорниот тренинг. Смелите бои и Flytrap графиката укажуваат на менталитетот на Кајри на и надвор од теренот. Секој ден е предизвик и нова можност да се патува до целта. Бидете како вашиот NBA идол. Ирвинг е познат по својата животна филозофија и кошаркарска моќ. Патувањето и наградата на крајот заземаат централно место во форма на смели графики кои укажуваат на личното патување на Ирвинг и неговиот неуморен стил на игра. Дуксерот е изработен од мек и топол француски фротир кој ќе ве стопли во студените зимски и есенски денови. Џебот на ракавите ги чува клучевите и картичките безбедни додека ја погодувате победничката тројка во улична кошарка. Oversized кројот му дава лежерно чувство, додека еластичните делови на ракавите и капуљачата со учкур обезбедуваат дополнителна покриеност. Дали ви се ладни рацете додека шетате покрај реката? Стоплете ги во џебовите кои го чуваат вашиот телефон. Кошаркарскиот тим веќе ве очекува, облечете го овој дуксер преку омилената маица и прилагодете ја отвореноста според вашите потреби со надворешниот патент по цела должина. Спецификација: Машки дуксер со капуљача за кошарка Ребресто руно Капуљача со учкури Flytrap графика Странични џебови Џеб на ракавот Патент Oversized крој Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Kyrie е машки дуксер за кошарка кој е идеален за секој кој негува кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот. Наградете се со мека удобност и просторно вклопување додека доминирате на улична кошарка или сакате да прошетате по напорниот тренинг. Смелите бои и Flytrap графиката укажуваат на менталитетот на Кајри на и надвор од теренот. Секој ден е предизвик и нова можност да се патува до целта. Бидете како вашиот NBA идол. Ирвинг е познат по својата животна филозофија и кошаркарска моќ. Патувањето и наградата на крајот заземаат централно место во форма на смели графики кои укажуваат на личното патување на Ирвинг и неговиот неуморен стил на игра. Дуксерот е изработен од мек и топол француски фротир кој ќе ве стопли во студените зимски и есенски денови. Џебот на ракавите ги чува клучевите и картичките безбедни додека ја погодувате победничката тројка во улична кошарка. Oversized кројот му дава лежерно чувство, додека еластичните делови на ракавите и капуљачата со учкур обезбедуваат дополнителна покриеност. Дали ви се ладни рацете додека шетате покрај реката? Стоплете ги во џебовите кои го чуваат вашиот телефон. Кошаркарскиот тим веќе ве очекува, облечете го овој дуксер преку омилената маица и прилагодете ја отвореноста според вашите потреби со надворешниот патент по цела должина.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача за кошарка
 • Ребресто руно
 • Капуљача со учкури
 • Flytrap графика
 • Странични џебови
 • Џеб на ракавот
 • Патент
 • Oversized крој
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6129-032
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DN4709-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош