Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC
Женска маица
Код на производ:
(1356305-647)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Live Sportstyle Graphic SSC

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Sportstyle е женска маичка со кратки ракави дизајнирана да ви помогне да ги надминете предизвиците на секојдневниот тренинг. Совршено лесна и удобна, оваа спортска маичка е изработена од мек памук за да ви биде удобно. Без разлика на интензитетот на вежбањето, материјалот брзо се суши, правејќи го вашиот тренинг попријатен. Впечатливата графика на градите го става вашиот спортски стил во преден план.Спецификација:Женска маичка со кратки ракави за тренингМека ткаенина што брзо се сушиСостав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Under Armour Sportstyle е женска маичка со кратки ракави дизајнирана да ви помогне да ги надминете предизвиците на секојдневниот тренинг. Совршено лесна и удобна, оваа спортска маичка е изработена од мек памук за да ви биде удобно. Без разлика на интензитетот на вежбањето, материјалот брзо се суши, правејќи го вашиот тренинг попријатен. Впечатливата графика на градите го става вашиот спортски стил во преден план.
Спецификација:

 • Женска маичка со кратки ракави за тренинг

 • Мека ткаенина што брзо се суши

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош