Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски дуксер
Код на производ:
(86J843-U90)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE SPORTSWEAR е детски дуксер со капуљача, совршен за секоја пригода, ќе ги придружува секојдневните активности на вашите малечки момчиња. Функционален и мек дуксер во кој најмалите ќе бидат подготвени за нови авантури. Изработен од меко и удобно руно внесува пријатност во контакт со кожата и обезбедува топлина во студените есенски денови. Пространата капуљача лесно се персонализира, а ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. NIKE графиката на предната страна јасно зборува за љубовта кон овој бренд. Во џебот со патент можете да ги складирате вашите мали предмети брзо, лесно и безбедно. Лесно се одржува со перење во машина. Спецификација: Детски дуксер со капуљача за момчиња Џеб со патент NIKE графика Состав: 60% памук и 40% полиестер Машинско перење.
Подетално

NIKE SPORTSWEAR е детски дуксер со капуљача, совршен за секоја пригода, ќе ги придружува секојдневните активности на вашите малечки момчиња. Функционален и мек дуксер во кој најмалите ќе бидат подготвени за нови авантури. Изработен од меко и удобно руно внесува пријатност во контакт со кожата и обезбедува топлина во студените есенски денови. Пространата капуљача лесно се персонализира, а ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. NIKE графиката на предната страна јасно зборува за љубовта кон овој бренд. Во џебот со патент можете да ги складирате вашите мали предмети брзо, лесно и безбедно. Лесно се одржува со перење во машина.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за момчиња
 • Џеб со патент
 • NIKE графика
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86J809-M19
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86K001-782
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86I198-GEH
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Помош