Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
adidas COLORBLOCK
Детски дуксер
Код на производ:
(HN8554)
adidas

adidas COLORBLOCK

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако не сакате да станувате рано во текот на студените утра, облечете го adidas COLORBLOCK детскиот дуксер со капуљача и лесно влезете во вашата секојдневна рутина, чувствувајќи се добро и удобно. Интересните бои комбинираат спорт и стил, така што секогаш ќе изгледате свежо и урбано. Овој производ е направен од делумно рециклиран материјал. Спецификација: Regular fit Капуљача Кенгур џеб Еластични манжетни на ракавите и поработ Ткаенина од руно Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

Ако не сакате да станувате рано во текот на студените утра, облечете го adidas COLORBLOCK детскиот дуксер со капуљача и лесно влезете во вашата секојдневна рутина, чувствувајќи се добро и удобно. Интересните бои комбинираат спорт и стил, така што секогаш ќе изгледате свежо и урбано. Овој производ е направен од делумно рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Еластични манжетни на ракавите и поработ
 • Ткаенина од руно
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9m -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HA4007
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер EI7910
  1.742 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.488 ДЕН
  Помош