Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
NIKE Club Camo
Детски дуксер
Код на производ:
(86J809-M19)
NIKE

NIKE Club Camo

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE CLUB CAMO е детски дуксер со капуљача, совршен за секоја пригода, ќе ги придружува секојдневните активности на вашите малечки момчиња. Функционален и мек дуксер во кој најмалите ќе бидат подготвени за нови авантури. Изработен од меко и удобно руно внесува пријатност во контакт со кожата и обезбедува топлина во студените есенски денови. Пространата капуљача лесно се персонализира, а ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. NIKE графиката на предната страна јасно зборува за љубовта кон овој бренд. Во џебот со патент можете да ги складирате вашите мали предмети брзо, лесно и безбедно. Лесно се одржува со перење во машина. Спецификација: Детски дуксер со капуљача за момчиња Џеб со патент NIKE графика Состав: 60% памук и 40% полиестер Машинско перење.
Подетално

NIKE CLUB CAMO е детски дуксер со капуљача, совршен за секоја пригода, ќе ги придружува секојдневните активности на вашите малечки момчиња. Функционален и мек дуксер во кој најмалите ќе бидат подготвени за нови авантури. Изработен од меко и удобно руно внесува пријатност во контакт со кожата и обезбедува топлина во студените есенски денови. Пространата капуљача лесно се персонализира, а ребрестите манжетни ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. NIKE графиката на предната страна јасно зборува за љубовта кон овој бренд. Во џебот со патент можете да ги складирате вашите мали предмети брзо, лесно и безбедно. Лесно се одржува со перење во машина.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за момчиња
 • Џеб со патент
 • NIKE графика
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош