Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA223M670-3A)
CHAMPION

CHAMPION Street Basket

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion STREET BASKET е кошаркарски дуксер за мажи. Дозволете удобноста на овој дуксер да ве прегрне и да ви ја даде удобноста која ја заслужувате. Достапна е капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Кошаркарскиот стил ќе ве натера да се издвоите од толпата и бидете сигурни дека отсега ќе сакате да го носите само овој дуксер. Лежерниот крој одлично ќе ви прилега, а во исто време одлично ќе се вклопи со секој ваш outfit. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Champion лого Секојдневен крој Состав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза.
Подетално

Champion STREET BASKET е кошаркарски дуксер за мажи. Дозволете удобноста на овој дуксер да ве прегрне и да ви ја даде удобноста која ја заслужувате. Достапна е капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Кошаркарскиот стил ќе ве натера да се издвоите од толпата и бидете сигурни дека отсега ќе сакате да го носите само овој дуксер. Лежерниот крој одлично ќе ви прилега, а во исто време одлично ќе се вклопи со секој ваш outfit.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Champion лого
 • Секојдневен крој
 • Состав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош