Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
adidas BrandLove
Код на производ:
(HL9376)
adidas

adidas BrandLove

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BrandLove се машки lifestyle долен дел тренерки со џебови. Како што веќе знаете, adidas сака да експериментира со боите, бидејќи секогаш испаѓа дека тоа е одлична идеја и уште подобро модно парче. Визуелно се истакнуваат, но никогаш не ја занемаруваат удобноста. Со карго џебови со патент, подеднакво се добри за прошетки во природа во текот на зимата, како и за извршување на сите обврски низ градот. Спецификација: Машки долен дел тренерки Карго џебови Еластичен појас со учкур Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas BrandLove се машки lifestyle долен дел тренерки со џебови. Како што веќе знаете, adidas сака да експериментира со боите, бидејќи секогаш испаѓа дека тоа е одлична идеја и уште подобро модно парче. Визуелно се истакнуваат, но никогаш не ја занемаруваат удобноста. Со карго џебови со патент, подеднакво се добри за прошетки во природа во текот на зимата, како и за извршување на сите обврски низ градот.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK0363
  2.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK4516
  5.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HG6432
  5.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.888 ДЕН
  Помош