Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки дуксер
Код на производ:
(HK2159)
adidas

adidas Future Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.488 ДЕН
Моментална цена
4.488 ДЕН
Цена со попуст
3.590 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons е машки lifestyle дуксер со капуљача. Комбинацијата од удобниот памук и руно носи пријатно чувство. Овој дуксер ќе ве прегрне со беспрекорна удобност. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се адаптира на вашите желби. Има и кенгур џеб за складирање на сите ваши ситници. Спецификација: Машки дуксер Капуљача со учкур Кенгур џеб adidas Badge Of Sport Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons е машки lifestyle дуксер со капуљача. Комбинацијата од удобниот памук и руно носи пријатно чувство. Овој дуксер ќе ве прегрне со беспрекорна удобност. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се адаптира на вашите желби. Има и кенгур џеб за складирање на сите ваши ситници.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Кенгур џеб
 • adidas Badge Of Sport
 • Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK4474
  4.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK2161
  3.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.688 ДЕН
  Помош