Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DJ1315-417)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е машка маица за фубал со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој ѝ дава удобност и совршена пријатност на вашата кожа. Овој модел се одликува со зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот рок на траење. Таа ќе биде особено интересна за навивачите на фудбалскиот гигант од Франција, ФК ПСЖ. Грбот на овој фудбалски клуб јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубовта кон клубот. Облечете ја оваа удобна маица за фудбал со класичен крој и блеснете на теренот како фудбалските мајстори од вашиот омилен клуб. Спецификација: Машка маица за фудбал Грб на ФК ПСЖ Состав: 100% памук Машинско перење .
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е машка маица за фубал со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој ѝ дава удобност и совршена пријатност на вашата кожа. Овој модел се одликува со зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот рок на траење. Таа ќе биде особено интересна за навивачите на фудбалскиот гигант од Франција, ФК ПСЖ. Грбот на овој фудбалски клуб јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубовта кон клубот. Облечете ја оваа удобна маица за фудбал со класичен крој и блеснете на теренот како фудбалските мајстори од вашиот омилен клуб.
Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Грб на ФК ПСЖ
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош