Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(CU8374-638)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се удобни детски тренерки за тинејџери. Класични детски тренерки кои ќе ги придружува сите секојдневни активности, а можат да се носат и одделно доколку тоа ви е потребно. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и обезбедува целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување на отвореноста. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Долниот дел има еластичен појас кој овозможува лесно персонализирање. Разубавете го вашето растење со овие функционални и модерни Nike детски тренерки за тинејџери.Спецификација: Детски тренерки за тинејџери Состав: 100% полиестер Патент Предни џебови на горниот дел Еластичен појас.
Подетално

Nike Sportswear се удобни детски тренерки за тинејџери. Класични детски тренерки кои ќе ги придружува сите секојдневни активности, а можат да се носат и одделно доколку тоа ви е потребно. Изработени се од мека и лесна ткаенина која обезбедува удобност и обезбедува целосна слобода на движење. Затворањето со патент низ целиот горен дел овозможува лесно прилагодување на отвореноста. Предните џебови на горниот дел се идеални за вашите ситници. Долниот дел има еластичен појас кој овозможува лесно персонализирање. Разубавете го вашето растење со овие функционални и модерни Nike детски тренерки за тинејџери.
Спецификација:

 • Детски тренерки за тинејџери
 • Состав: 100% полиестер
 • Патент
 • Предни џебови на горниот дел
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош