Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
Машка јакна
Код на производ:
(CZ9070-010)
NIKE

NIKE Windrunner

Претходна цена
7.190 ДЕН
Моментална цена
7.190 ДЕН
Моментална цена
7.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Windrunner е машка јакна за трчање која обезбедува соодветна заштита од лошите временски услови. Омилениот модел меѓу тркачите сега е подобрен со водоотпорен материјал и функционален дизајн. Ткаенината е лесна и растеглива, овозможува целосна слобода на движење, а во исто време е издржлива и има способност да ги одбива капките дожд. Легендарниот дизајн е стилски и функционален детал, има и отвори кои овозможуваат вентилација и не го попречуваат вашето движење. Јакната може да се спакува во џебот на задниот панел кога не ви е потребна и може лесно да се носи со помош на ремен зашиен на рамениците. Производот е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна. Спецификација: Машка јакна за трчање Дизајн лесен за пакување и носење Прилагодлива капуљача Рефлектирачки елементи Оптимална вентилација Водоотпорна Се пере во машина за алишта Материјал: 93% полиестер, 7% спандекс.
Подетално

Nike Windrunner е машка јакна за трчање која обезбедува соодветна заштита од лошите временски услови. Омилениот модел меѓу тркачите сега е подобрен со водоотпорен материјал и функционален дизајн. Ткаенината е лесна и растеглива, овозможува целосна слобода на движење, а во исто време е издржлива и има способност да ги одбива капките дожд. Легендарниот дизајн е стилски и функционален детал, има и отвори кои овозможуваат вентилација и не го попречуваат вашето движење. Јакната може да се спакува во џебот на задниот панел кога не ви е потребна и може лесно да се носи со помош на ремен зашиен на рамениците. Производот е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна.
Спецификација:

 • Машка јакна за трчање
 • Дизајн лесен за пакување и носење
 • Прилагодлива капуљача
 • Рефлектирачки елементи
 • Оптимална вентилација
 • Водоотпорна
 • Се пере во машина за алишта
 • Материјал: 93% полиестер, 7% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош