Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски дуксер
Код на производ:
(HC8809)
adidas

adidas Mission Victory

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Цена со попуст
4.230 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mission Victory е женски дуксер совршен за вашите активни. Патентот со целосна должина го олеснува облекувањето и прилагодувањето на вашите потреби. Страничните џебови за складирање ситници придонесуваат за спортскиот изглед, како и adidas 3 Stripes брендирањето на предната страна на капуљачата. Тесниот крој ќе го прегрне вашето тело и ќе му ја обезбеди удобноста која ја заслужувате. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања без разлика за каква авантура се работи. Спецификација: Женски дуксер Странични џебови Капуљача Затворање со патент 3-Stripes adidas брендирање Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Mission Victory е женски дуксер совршен за вашите активни. Патентот со целосна должина го олеснува облекувањето и прилагодувањето на вашите потреби. Страничните џебови за складирање ситници придонесуваат за спортскиот изглед, како и adidas 3 Stripes брендирањето на предната страна на капуљачата. Тесниот крој ќе го прегрне вашето тело и ќе му ја обезбеди удобноста која ја заслужувате. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања без разлика за каква авантура се работи.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Затворање со патент
 • 3-Stripes adidas брендирање
 • Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош