Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
ICEPEAK Brenham
Женска јакна
Код на производ:
(54970682I-968)
ICEPEAK

ICEPEAK Brenham

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak BRENHAM е женска јакна наменета за различни outdoor активности. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк спектар на можности. Горниот слој на јакната е обложен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи кои ви се потребни, додека прилагодливата капуљача обезбедува дополнителен слој на заштита.Спецификација: Женска јакна - outdoor Стандарден крој Патент со целосна должина Водоотпорна завршница Прилагодлива капуљача Странични џебови Технички карактеристики на ткаенината: 8.000 mm/3.000 mvp Состав: 94% полиестер, 6% еластин.
Подетално

Icepeak BRENHAM е женска јакна наменета за различни outdoor активности. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк спектар на можности. Горниот слој на јакната е обложен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. Овој материјал е исто така отпорен на ветер и обезбедува оптимална заштита и топлина. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи кои ви се потребни, додека прилагодливата капуљача обезбедува дополнителен слој на заштита.
Спецификација:

 • Женска јакна - outdoor
 • Стандарден крој
 • Патент со целосна должина
 • Водоотпорна завршница
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Технички карактеристики на ткаенината: 8.000 mm/3.000 mvp
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош