Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-Fit ndy
NIKE Dri-Fit ndy
NIKE Dri-Fit ndy
NIKE Dri-Fit ndy
NIKE Dri-Fit ndy
NIKE Dri-Fit ndy
Спортски градник
Код на производ:
(DQ5128-410)
NIKE

NIKE Dri-Fit ndy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.331 ДЕН
Заштеда: 259 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Indy женскиот спортски градник обезбедува лесна поддршка. Дизајниран е така да се состои од два слоја, односно по потреба можете да ги ставите двете полнети перничиња но, и да ги извадите кога веќе не ви се потребни. Тие ви дозволуваат да ја прилагодите покриеноста и обликот на вашите сопствени потреби. Мрежестиот слој овозможува воздухот да циркулира слободно дури и за време на најинтензивните вежби. Прилагодливата лента, исто така, ги задоволува индивидуалните барања и го олеснува совршеното вклопување. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага од кожата и ви помага да останете суви и свежи. Спецификација: Женски спортски градник Мобилни перничиња Dri-Fit технологија Состав: 72% полиестер, 28% еластин.
Подетално

Nike Dri-Fit Indy женскиот спортски градник обезбедува лесна поддршка. Дизајниран е така да се состои од два слоја, односно по потреба можете да ги ставите двете полнети перничиња но, и да ги извадите кога веќе не ви се потребни. Тие ви дозволуваат да ја прилагодите покриеноста и обликот на вашите сопствени потреби. Мрежестиот слој овозможува воздухот да циркулира слободно дури и за време на најинтензивните вежби. Прилагодливата лента, исто така, ги задоволува индивидуалните барања и го олеснува совршеното вклопување. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага од кожата и ви помага да останете суви и свежи.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Мобилни перничиња
 • Dri-Fit технологија
 • Состав: 72% полиестер, 28% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош