Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки дуксер
Код на производ:
(DX2025-010)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте го Nike Sportswear Repeat машкиот lifestyle дуксер, основно парче гардероба на кое ќе му се враќате повторно и повторно. Мек и лесен, со затворање на патент ќе ви обезбеди оптимална удобност и комфор. Ткаенината е мека и мазна за врвна удобност. Еластичните манжетни и поработ ве загреваат и обезбедуваат идеално вклопување, додека високата крагна и капуљачата обезбедуваат дополнителна заштита.Спецификација: Стандарден крој Предни џебови Еластични манжетни на ракавите и поработ Висока крагна Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Запознајте го Nike Sportswear Repeat машкиот lifestyle дуксер, основно парче гардероба на кое ќе му се враќате повторно и повторно. Мек и лесен, со затворање на патент ќе ви обезбеди оптимална удобност и комфор. Ткаенината е мека и мазна за врвна удобност. Еластичните манжетни и поработ ве загреваат и обезбедуваат идеално вклопување, додека високата крагна и капуљачата обезбедуваат дополнителна заштита.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Еластични манжетни на ракавите и поработ
 • Висока крагна
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош