Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
UNDER ARMOUR Sportstyle
Женска маица
Код на производ:
(1356305-004)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Sportstyle

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armor Sportstyle е женска маица со кратки ракави дизајнирана да ви помогне да ги надминете предизвиците на секојдневниот тренинг. Совршено лесна и удобна, оваа спортска маица е изработена од мек памук за да ви биде удобно. Без разлика на интензитетот на тренингот, материјалот брзо се суши, правејќи го вашиот тренинг попријатен. Впечатливата графика на градите го става вашиот спортски стил во преден план.Спецификација: Женска маица со кратки ракави за тренинг Мека ткаенина која брзо се суши Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Under Armor Sportstyle е женска маица со кратки ракави дизајнирана да ви помогне да ги надминете предизвиците на секојдневниот тренинг. Совршено лесна и удобна, оваа спортска маица е изработена од мек памук за да ви биде удобно. Без разлика на интензитетот на тренингот, материјалот брзо се суши, правејќи го вашиот тренинг попријатен. Впечатливата графика на градите го става вашиот спортски стил во преден план.
Спецификација:

 • Женска маица со кратки ракави за тренинг
 • Мека ткаенина која брзо се суши
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица 1356305-106
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Помош