Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
Женска маица
Код на производ:
(115629-PS042)
CHAMPION

CHAMPION Crewneck

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CREWNECK е женска lifestyle маица со спортско-елегантен стил за различни пригоди. Меката ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Маицата е со кратки ракави и лесно се комбинира со секој ваш outfit. Champion е бренд кој внесува квалитетна и спортска елеганција во вашиот урбан стил. Засилената крагна ќе го спречи влечењето на маицата и ќе ја направи издржлива и долготрајна. Лесно ќе се вклопи во вашиот спортски елегантен стил, па можете да ја носите за време на спортски активности, но и при шетање по градските улици. Спецификација: Женска маица – lifestyle Краток ракав Засилена крагна.
Подетално

Champion CREWNECK е женска lifestyle маица со спортско-елегантен стил за различни пригоди. Меката ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Маицата е со кратки ракави и лесно се комбинира со секој ваш outfit. Champion е бренд кој внесува квалитетна и спортска елеганција во вашиот урбан стил. Засилената крагна ќе го спречи влечењето на маицата и ќе ја направи издржлива и долготрајна. Лесно ќе се вклопи во вашиот спортски елегантен стил, па можете да ја носите за време на спортски активности, но и при шетање по градските улици.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Засилена крагна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош