Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Детски дуксер
Код на производ:
(HK6661)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse е детски унисекс дуксер. Деновите на вашите малечки нека бидат исполнети со бои и ликови од цртаните филмови на Дизни. Дуксерот има широк крој и малку подолга должина за да им ја обезбеди топлината и удобноста што ја заслужуваат. Еластичните манжетни ќе гарантираат дека секој дел е постојано на своето место. Светлата графика по целиот дуксер ќе им овозможи на вашите малечки да се издвојат од монотоната толпа. Нека уживаат во деновите исполнети со спорт, игри и забава. Спецификација: Унисекс детски дуксер Капуљача Широк крој Еластични делови на ногавиците Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Disney Mickey Mouse е детски унисекс дуксер. Деновите на вашите малечки нека бидат исполнети со бои и ликови од цртаните филмови на Дизни. Дуксерот има широк крој и малку подолга должина за да им ја обезбеди топлината и удобноста што ја заслужуваат. Еластичните манжетни ќе гарантираат дека секој дел е постојано на своето место. Светлата графика по целиот дуксер ќе им овозможи на вашите малечки да се издвојат од монотоната толпа. Нека уживаат во деновите исполнети со спорт, игри и забава.
Спецификација:

 • Унисекс детски дуксер
 • Капуљача
 • Широк крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош