Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
adidas Loungewear
Женска маица
Код на производ:
(HL2042)
adidas

adidas Loungewear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Loungewear е женска маица со кратки ракави и тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави и adidas лого го нагласува вашиот спортски стил. Изработена е од памук и обезбедува меко и пријатно чувство при целодневно носење. Препуштете се на вашата секојдневна рутина во adidas Loungewear женската маица. Спецификација: Женска маица Кратки ракави adidas лого Состав: 100 % памук.
Подетално

adidas Loungewear е женска маица со кратки ракави и тесен крој, која е погодна за сите ваши слободни активности. Лесна и удобна, оваа маица со кратки ракави и adidas лого го нагласува вашиот спортски стил. Изработена е од памук и обезбедува меко и пријатно чувство при целодневно носење. Препуштете се на вашата секојдневна рутина во adidas Loungewear женската маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • adidas лого
 • Состав: 100 % памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HF2010
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош