Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
adidas Colourblock
Детски дуксер
Код на производ:
(HN8564)
adidas

adidas Colourblock

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Colourblock е унисекс дуксер за тинејџери. Дуксер со капуљача е вистинскиот избор за сите љубители на удобноста. Патентот со целосна должина им овозможува на тинејџерите да бидат подготвени за следната авантура за само неколку секунди. Страничните џебови придонесуваат за безбедно складирање на ситниците за да можат без пречки да се препуштат на уживањето. Еластичните манжетни и стандардниот крој се одговорни за одличното вклопување на дуксерот со секој тип на тело. Спецификации: Дуксер за тинејџери Капуљача Патент Странични џебови adidas лого Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Colourblock е унисекс дуксер за тинејџери. Дуксер со капуљача е вистинскиот избор за сите љубители на удобноста. Патентот со целосна должина им овозможува на тинејџерите да бидат подготвени за следната авантура за само неколку секунди. Страничните џебови придонесуваат за безбедно складирање на ситниците за да можат без пречки да се препуштат на уживањето. Еластичните манжетни и стандардниот крој се одговорни за одличното вклопување на дуксерот со секој тип на тело.
Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери
 • Капуљача
 • Патент
 • Странични џебови
 • adidas лого
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош