Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
adidas Parley
Код на производ:
(HK4516)
adidas

adidas Parley

Претходна цена
6.888 ДЕН
Моментална цена
6.888 ДЕН
Цена со попуст
4.822 ДЕН
Заштеда: 2.066 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Parley е унисекс lifestyle дуксер за возрасни. Живееме многу брз живот, затоа, на сите ни треба одвреме-навреме одмор и релаксација. Мекиот, органски памук ќе ви помогне целосно да се одморите и да се предадете на удобноста која ја дава. Нека овој дуксер ви биде награда за продуктивен и активен животен стил. Дуксерот е направен со UNITEFIT техниката, која им овозможува на сите полови подеднакво добро да се вклопат во овој модел. На располагање има и капуљача со учкур, која можете да ги прилагодите според вашите желби и потреби. Страничните џебови го олеснуваат складирањето на сите потребни ситници без кои не одите никаде. Спецификација: Унисекс дуксер Капуљача со прилагодлив учкур Џебови Еластични делови на ногавиците UNITEFIT техника Состав: 100% органски памук.
Подетално

adidas Parley е унисекс lifestyle дуксер за возрасни. Живееме многу брз живот, затоа, на сите ни треба одвреме-навреме одмор и релаксација. Мекиот, органски памук ќе ви помогне целосно да се одморите и да се предадете на удобноста која ја дава. Нека овој дуксер ви биде награда за продуктивен и активен животен стил. Дуксерот е направен со UNITEFIT техниката, која им овозможува на сите полови подеднакво добро да се вклопат во овој модел. На располагање има и капуљача со учкур, која можете да ги прилагодите според вашите желби и потреби. Страничните џебови го олеснуваат складирањето на сите потребни ситници без кои не одите никаде.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер
 • Капуљача со прилагодлив учкур
 • Џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • UNITEFIT техника
 • Состав: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HG6432
  4.822 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.888 ДЕН
  Помош