Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки дуксер
Код на производ:
(DX2029-334)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон омилениот материјал од руно и спортската мода. Nike Sportswear Repeat за постојана удобност секоја сезона. Освежете го вашиот изглед со минималистичкиот стил. Меката и удобна ткаенина што ја обожавате е украсена со Swoosh детали, а овој класичен модел добива нова димензија во естетиката. Капуљачата со учкур обезбедува покриеност која се прилагодува на личните потреби и обемот на главата. Кенгурск џебот е одлично место за загревање на рацете или складирање на основните ситници. Ребрестите делови на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања додека вие сте во движење.Спецификации: Машки дуксер за секој ден Машинско перење Ребрести делови на ракавите Капуљача Кенгур џеб Состав: 80% памук, 20 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Repeat машкиот дуксер за секој ден ја комбинира вашата љубов кон омилениот материјал од руно и спортската мода. Nike Sportswear Repeat за постојана удобност секоја сезона. Освежете го вашиот изглед со минималистичкиот стил. Меката и удобна ткаенина што ја обожавате е украсена со Swoosh детали, а овој класичен модел добива нова димензија во естетиката. Капуљачата со учкур обезбедува покриеност која се прилагодува на личните потреби и обемот на главата. Кенгурск џебот е одлично место за загревање на рацете или складирање на основните ситници. Ребрестите делови на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања додека вие сте во движење.
Спецификации:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Машинско перење
 • Ребрести делови на ракавите
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 80% памук, 20 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4072-549
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4072-063
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош