Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Женска маица за трчање
Код на производ:
(DM7777-010)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh женската маица е дизајнирана за сите љубители на трчањето и спортот. Производот е направен од 100% рециклиран полиестер, а покрај тоа што се грижиме за нашата планета, материјалот од кој ја направивме е исклучително пријатен и ви ја обезбедува удобноста која ја заслужувате. Технологијата Dri-FIT е тука за отстранување на секоја капка пот што се обидува да ви застане на патот. Издолжениот заден раб ќе придонесе за ласкав изглед и чувство на сигурност каде ѝ да тренирате. Спецификација: Женска маица Кратки ракави Nike лого Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Swoosh женската маица е дизајнирана за сите љубители на трчањето и спортот. Производот е направен од 100% рециклиран полиестер, а покрај тоа што се грижиме за нашата планета, материјалот од кој ја направивме е исклучително пријатен и ви ја обезбедува удобноста која ја заслужувате. Технологијата Dri-FIT е тука за отстранување на секоја капка пот што се обидува да ви застане на патот. Издолжениот заден раб ќе придонесе за ласкав изглед и чувство на сигурност каде ѝ да тренирате.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Nike лого
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош