Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA
Женска маица
Код на производ:
(BV6169-611)
NIKE

NIKE W NSW TEE ESSNTL ICON FUTURA

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential женската маица е лесна и удобна, идеална за секојдневно носење. Изработена е од мека, многу пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Го има класичното Nike лого, кое зборува за неговата автентичност и вашата спортска посветеност. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица. Спецификација: Женска маица Nike лого Стандарден крој Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење .
Подетално

Nike Sportswear Essential женската маица е лесна и удобна, идеална за секојдневно носење. Изработена е од мека, многу пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Го има класичното Nike лого, кое зборува за неговата автентичност и вашата спортска посветеност. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Nike лого
 • Стандарден крој
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CI1383-616
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош