Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
NIKE Paris Saint Germain
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DN1326-410)
NIKE

NIKE Paris Saint Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain машката маица за фудбал е инспирирана од оригиналниот дрес на овој познат тим. Има широк крој и е направена од најфиниот памук, и затоа ќе ви овозможи исклучителна удобност. Грбот PSG на градите им овозможува на сите да знаат за кој тим навивате. Ребрестата арматура на крагнатаги спречува непотребните поместувања додека сте во движење. Облечете ја Nike PSG маицата за фудбал и искористете го својот целосен потенцијал. Спецификација: Опуштен крој PSG грб на градите Ребреста арматура на крагната Состав на материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain машката маица за фудбал е инспирирана од оригиналниот дрес на овој познат тим. Има широк крој и е направена од најфиниот памук, и затоа ќе ви овозможи исклучителна удобност. Грбот PSG на градите им овозможува на сите да знаат за кој тим навивате. Ребрестата арматура на крагнатаги спречува непотребните поместувања додека сте во движење. Облечете ја Nike PSG маицата за фудбал и искористете го својот целосен потенцијал.
Спецификација:

 • Опуштен крој
 • PSG грб на градите
 • Ребреста арматура на крагната
 • Состав на материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош