Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Машка јакна
Код на производ:
(847401-01)
PUMA

PUMA Evostripe

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Evostripe е машки спортски дуксер со капуљача. Додека изброите до три, подготвени сте за најдобрите перформанси на тренинзите благодарение на овој дуксер на раскопчувасње. Совршено дизајнираните шевови придонесуваат за флексибилност и непречени движења за време на вежбањето. Должината на раглан ракавите е позната и сакана во светот на спортот, бидејќи ви дава слобода на движење за време на најинтензивните физички активности. Дуксерот е направен од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Раглан ракави Тесен крој dryCELL ткаенина Затворање на патент Рефлектирачно Puma лого EVOSTRIPE шевови Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер.
Подетално

Puma Evostripe е машки спортски дуксер со капуљача. Додека изброите до три, подготвени сте за најдобрите перформанси на тренинзите благодарение на овој дуксер на раскопчувасње. Совршено дизајнираните шевови придонесуваат за флексибилност и непречени движења за време на вежбањето. Должината на раглан ракавите е позната и сакана во светот на спортот, бидејќи ви дава слобода на движење за време на најинтензивните физички активности. Дуксерот е направен од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Раглан ракави
 • Тесен крој
 • dryCELL ткаенина
 • Затворање на патент
 • Рефлектирачно Puma лого
 • EVOSTRIPE шевови
 • Рециклирани материјали: 77% памук, 23% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 583496-01
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Помош