Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
adidas W E Sweat Ft
Женски дуксер
Код на производ:
(FL9189)
adidas

adidas W E Sweat Ft

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
1.235 ДЕН
Заштеда: 1.853 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS KXS
 • KS KS
 • KM KM
 • KL KL
 • KXL KXL
 • K2XL K2XL
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
adidas WOMENS ESSENTIALS SWEAT FRENCH TERRY adidas WOMENS ESSENTIALS SWEAT FRENCH TERRY е женски дуксер. Изработен е од мек памук и полиестер, што го прави многу пријатен и топол. Облечете го после тренинг и уживајте во удобноста што ја нуди брендот adidas. Овој дуксер има едноставен дизајн со зашиено лого на adidas. Страничните исечоци дополнително влијаат на удобноста и слободата на движење. Манжетните на ракавите го спречуваат непотребното движење и изгледаат привлечно. Доколку сакате удобност и квалитет, овој дуксер е одличен избор за дами. Брендот adidas се труди да не ги разочара вашите очекувања.Спецификација:• Состав: 52% памук, 48% рециклиран полиестер• Дозволено е да се пере во машина за перење.
Подетално

adidas WOMENS ESSENTIALS SWEAT FRENCH TERRY
adidas WOMENS ESSENTIALS SWEAT FRENCH TERRY е женски дуксер. Изработен е од мек памук и полиестер, што го прави многу пријатен и топол. Облечете го после тренинг и уживајте во удобноста што ја нуди брендот adidas. Овој дуксер има едноставен дизајн со зашиено лого на adidas. Страничните исечоци дополнително влијаат на удобноста и слободата на движење. Манжетните на ракавите го спречуваат непотребното движење и изгледаат привлечно. Доколку сакате удобност и квалитет, овој дуксер е одличен избор за дами. Брендот adidas се труди да не ги разочара вашите очекувања.
Спецификација:
• Состав: 52% памук, 48% рециклиран полиестер
• Дозволено е да се пере во машина за перење

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош