Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ
Женски дуксер
Код на производ:
(DM6063-100)
NIKE

NIKE W NSW AIR FLC TOP FZ

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот lifestyle дуксер со капуљача е дизајниран за целодневна удобност и комфор. Полу-брусената ткаенина од руно има мрежести панели за спортски изглед. Испечатеното Nike Air лого на градите нуди меко чувство и врвен стил. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го персонализирате вклопувањето. Спецификација: Модел: oversized fit Прилагодлива капуљача Затворање со патент Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Air женскиот lifestyle дуксер со капуљача е дизајниран за целодневна удобност и комфор. Полу-брусената ткаенина од руно има мрежести панели за спортски изглед. Испечатеното Nike Air лого на градите нуди меко чувство и врвен стил. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го персонализирате вклопувањето.
Спецификација:

 • Модел: oversized fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Затворање со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош