Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW ESSNTL TEE SS CREW LBR
NIKE W NSW ESSNTL TEE SS CREW LBR
NIKE W NSW ESSNTL TEE SS CREW LBR
NIKE W NSW ESSNTL TEE SS CREW LBR
Женска маица
Код на производ:
(CZ7339-738)
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL TEE SS CREW LBR

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска маица која ќе стане едно од омилените парчиња во вашиот гардеробер. Лесна и мека, оваа маица изработена од чист памук, се одликува со класичен спортски дизајн кој ви овозможува лесно да ја искомбинирате со остатокот од гардеробата. Во предниот дел се наоѓа Nike Swoosh графика која сведочи за богатото наследство на брендот. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна. Спецификација: Женска маица – lifestyle Стандарден крој за удобност Машинско перење Материјал: 100% памук .
Подетално

Nike Sportswear е женска маица која ќе стане едно од омилените парчиња во вашиот гардеробер. Лесна и мека, оваа маица изработена од чист памук, се одликува со класичен спортски дизајн кој ви овозможува лесно да ја искомбинирате со остатокот од гардеробата. Во предниот дел се наоѓа Nike Swoosh графика која сведочи за богатото наследство на брендот. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CI1383-616
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош