Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO Retro 2 T-Shirt G
LOTTO Retro 2 T-Shirt G
LOTTO Retro 2 T-Shirt G
LOTTO Retro 2 T-Shirt G
Детска маица
Код на производ:
(LTA201G801-3B)
LOTTO

LOTTO Retro 2 T-Shirt G

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
356 ДЕН
Заштеда: 534 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 5-6г.
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 15-16г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош