Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
adidas Sweater
Женски дуксер
Код на производ:
(H20431)
adidas

adidas Sweater

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 1.596 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC0576
2.790 ДЕН
Заштеда 20%
3.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош