Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
CHAMPION Hooded Sweatshirt
Женски дуксер
Код на производ:
(114461-VS076)
CHAMPION

CHAMPION Hooded Sweatshirt

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Овој Champion женски дуксер комбинира спортски и класичен стил во едно. Тој е одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден или спонтани дружења со пријателите за време на викендот. Можете да го носите и за време на разни спортски активности - од теретана и пилатес, до активности на отворено. Со софистициран изглед, прилагодлива капуљача и патент по целата должина, може да се комбинира со различни стилови на облека. Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи целосна удобност во текот на денот. Впечатливото Champion брендирање на предната страна ви носи уникатен стил. Спецификација:Женски дуксер - lifestyleСтандарден кројПатентПрилагодлива капуљачаЕластични делови на ракавите и околу половинатаChamoion логоМашинско перењеСостав: 79% памук, 21% полиестерБоја: сина.
Подетално

Овој Champion женски дуксер комбинира спортски и класичен стил во едно. Тој е одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден или спонтани дружења со пријателите за време на викендот. Можете да го носите и за време на разни спортски активности - од теретана и пилатес, до активности на отворено. Со софистициран изглед, прилагодлива капуљача и патент по целата должина, може да се комбинира со различни стилови на облека. Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи целосна удобност во текот на денот. Впечатливото Champion брендирање на предната страна ви носи уникатен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Патент
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Chamoion лого
 • Машинско перење
 • Состав: 79% памук, 21% полиестер
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 116065-VS022
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош